background

Barlar ve Kulüpler

Barlar ve Kulüpler

Barlar ve Kulüpler

Barlar ve Kulüpler

Merkezinde iki büyük üniversite bulunan Eskişehir’de hiç durmayan bir gece hayatı yaşanmaktadır. Genç nüfusun çoğunlukta olduğu bu şehirde, yerel halkının sofistike eğlence anlayışını yansıtan barlar ve kulüpleri bulabileceğiniz barlar sokağı, Eskişehir’in aktif gece hayatını tam anlamıyla yansıtan özellikler sergilemektedir.

Barlar sokağı, ziyaret eden herkesin sevdiği, mekanlarında birçok farklı eğlence barındıran, ünlü barlar ve kulüpleri ile şehrin genç merkezini oluşturmaktadır. Herkesin zevkine uygun bir yer bulabileceği, misafirlerin birbirine olan saygısı ile rahat bir ortama sahip olan bu sokak, Türkiye’de ki gece hayatına ışık tutmaktadır.

Eskişehir’in En İyi  Barları ve Kulüpleri

Türkiye’nin her yerinden gencin geldiği ve çok severek hayatına burada devam etmeye karar verdiği Eskişehir, ülkenin kozmopolit yapısına uygun farklı eğlence mekanlarını tek bir noktada toplamaktadır. Şehrin en iyi barlar ve kulüplerini içinde barındıran barlar sokağı, herkesin rahatça eğlenebilmesi için gereken düzenlemelerle, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yerdir. En trend mekanlardan, nezih meyhanelere, çılgın partiler düzenleyen gece kulüplerine kadar birçok farklı konseptte mekan, en iyi eğlenceyi sunmak için yarışmaktadır.

Sadece Eskişehir’in değil, Türkiye’nin de en iyi barlar ve kulüplerini bulabileceğiniz barlar sokağında, her kesime, her müzik türüne, her yaşa uygun mekanlar bulunmaktadır. Sokakta, öğrenci ve genç nüfusa yönelik faaliyet gösteren mekanlar sayıca fazla olsa da, barlar sokağı yenilikçi mekan anlayışına sahip ve ülkede sektörü etkileyen birçok mekana ev sahipliği yapmaktadır. Konsept barlarıyla farklı şehirlerde hizmet veren zincirlerinin örnekleri ve ilk şubeleri burada açılmıştır.

Büyükşehir havasını soluyabileceğiniz, hiç durmayan eğlence anlayışı ile şehrin havasına renk katan barlar  sokağı ister turistik, ister farklı amaçlarla Eskişehir’e gittiğinizde mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır.

Güvenli Eğlence Sunan  Barlar ve Kulüpler

Genç nüfusun yoğunlukta olduğu Eskişehir’de, gençliğin getirdiği tüm heyecan ve pozitif yapı her yerde kendini göstermektedir. Bu pozitif yapının en yoğun şekilde hissedildiği yer olan barlar sokağı, aynı ortamda bulunan kişilerin birbirlerine duyduğu saygı ve sevginin net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Herkesin dilediği gibi eğlenebileceği barlar ve kulüplerde, birbirini tanıyan bir çevre içerisinde, rahat edebileceğiniz bir hizmet anlayışı mevcuttur. Özellikle kadınlara karşı yönelik olumsuz tutumların kesinlikle hoş karşılanmadığı bu güzide sokak ve çevresi, güvenli eğlencenin adresidir.

Barlar Sokağında Ne  Var?

Eskişehir’de eğlencenin merkezi haline gelmiş olan barlar sokağında;

  • Dünya biralarını tadabileceğiniz publar,
  • Birbirinden kaliteli şaraplar deneyebileceğiniz şarap evleri,
  • Lezzetli soğuk mezeleri ve taptaze ürünleri ile nezih meyhaneler ve
  • Konserlerden, partilere birçok alternatif sunan gece kulüpleri bulunmaktadır.

Barlar Sokağı  Nerededir?

Asıl adı Vural Sokak olan barlar sokağı Tepebaşı semtinde bulunmaktadır. Vardar Sokak ve Silönü Sokak’ları arasında kalan bu sokak, boylu boyunca dizilmiş barlar ve kulüpleri ile bu ismi almıştır.