background

Hakkımızda

Hikayemiz

Biz Kimiz ?

Öğretmen olan Ayten Hanım,
İstanbul Haydarpaşa Meslek Lisesi'nden emekli olduktan sonra, tecrübesini, titizliğini, insan sağlığına ve beslenmeye vermiş olduğu önemi, ülkemizin geleneksel lezzetlerini, farklı sunumlarıyla ortaya koyduğu ve ortağı olduğu Ayten Usta Gurme Restoran İşletmesinin Ulu Önder Parkı Tepebaşı ve Aynalı Kahve Odunpazarı şubesindeki mekanlarında değerli misafirlere hizmet vermektedir.

Başarı Hikayemiz

Biz bir aile işletmesi olarak 2006 yılında, Bursa yolu üzerinde küçük bir restoranda lezzet durağı olmak için yola çıktık. Gözbebeğimiz, ilk ürünümüz kuru fasulyeyi mükemmelleştirmek için çok araştırdık, çok çalıştık. Müşterilerimiz bizi, kuru fasulyemizi sevdikçe biz işimizi daha çok sevdik. Zamanla efsaneleşen ürünlerle menümüzü zenginleştirdik, hizmet anlayışımızı geliştirdik. 2014 yılında sizden aldığımız cesaretle, büyüyelim lezzetlerimizi daha çok kişiye tattıralım istedik ve büyük bir heyecanla Ulu Önder parkında yeşillikler ve mavilikler içinde bir hayali gerçekleştirmek için Ayten Usta Gurme’yi kurduk.

Bin bir kültür harmanlamış Anadolu Mutfağı’ndan, Osmanlı Saray Mutfağı’ndan, Selçuklu dönemi halk mutfağından ilham aldık. Asırlarca bu topraklarda pişirilen, yenilen, içilen belki unutulmaya yüz tutmuş tariflerin peşine düştük, bu geleneksel tarifleri günümüzün damak tadına uygun olarak güncelledik ve sizlerin beğenisine sunduk. Selçuklunun Tutmaç’ını ve Keşkek’ini, Osmanlının Saray Tandır’ını, kardelen tatlısını, Halep’in cennet çamurunu, Balıkesir’in Tirit’ini ve bir çoğunu siz de biz de çok sevdik.

Sizlerin ilgisi en değerli mükafatımız, beklentileriniz en kıymetli kılavuzumuz oldu.
Biz ilk günkü heyecanımızın üstüne koyarak yola devam ediyoruz, bu lezzet yolculuğunda her daim birlikte olmak dileğiyle…
AYTEN USTA GURME BUTİK RESTORAN

hakkımızda
background
icon

Vizyonumuz

Profesyonel olarak ev yemeği tadından asla ödün vermeden her geçen gün kendimizi yenileyerek insan sağlığı ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden kendimiz için en uygun olanı yapıp ülke çapında en iyi firmalar arasında yer almaktır.

icon

Misyonumuz

Şirketimizce verilen ürünlerde ve hizmetlerde bu sektörde fark yaratmak kalitemizden ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeden yaptığımız işte en iyisi olmak ve Anadolunun farklı yörelerine ait eşsiz lezzetlerini size değerli müşterilerimize sunmaktır.

icon

Değerlerimiz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, çalışanlarımıza saygı ve sevgi, kaliteli hizmet anlayışı, Anadolu mutfağı lezzetleri, Huzur verici Aile ortamı, Sağlıklı, organik ve doğal Ürün ve tadlar, Kalite ve estetik, özel gurme lezzetleri, Temizlik ve hijyene verdiğimiz aşırı önem

icon

Kalite Politikamız

Müşterilere beklentilerinin de üzerinde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini arttırmak, yüksek kalitede ve ayrıcalıklı ürünlerimizle daima akılda kalıcı olmak, değerli Müşterilerimize güzel anadolumuzun lezzetlerini tatdırmak.

icon

Ürün Politikamız

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde kullanıdğımız tüm ürünlerin en tazesini, kalitelisini ve doğal olanlarını direk üreticisinden almak süretiyle temin ediyor ve uzman personellerimizle değerli misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz.

icon

Misafir Memnuniyeti

Memnuniyet odaklı yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde sağlamak ve iyi hizmeti sunmak için tüm ekibimizle kaliteden ödün vermeden çalışmaktır.